NEBridge - Winners Board Warwick 2018 Friday

If you see any mistakes, or if you would like to submit your own photo, contact the webmaster.

Morning 299er Pairs Flight A & B
Elizabeth Douthit
Greenwich, CT
Barbara Whittaker
Gulf Stream, FL
Morning 299er Pairs Flight C (tie)
Stan Nissen
Wakefield, MA
Rachel Peled
West Hartford, CT
Morning 299er Pairs Flight C (tie)
Linda Hagerman
Houston, TX
Susan Byrd
Palm Beach, FL
Open Swiss Flight A
Hjordis Eythorsdottir
New York, NY
David Treitel
Miami, FL
Lloyd Arvedon
Woburn, MA
John McLaughlin
Melrose, MA
(not in photo>
Open Swiss Flight B
Kevin O'Brien
Arlington, VA
Hal Jones Jr
Lorton, VA
Anne Atwood
Richmond, VA
Sandra Macpherson
Halifax, NS
Open Swiss Flight C
Ru Cole
Cos Cob, CT
Silvia Szanto
Cos Cob, CT
Randi Margolin
Scarsdale, NY
Alan Margolin
Scarsdale, NY
A/X Pairs Flight A & X
Robin Hillyard
Carlisle, MA
Dan Jablonski
Stoneham, MA
Mid-Flight Pairs Flight B & C
Venky Venkataramani
Andover, MA
JiTu Nathwani
Chelmsford, MA
Gold Rush Pairs Flight 7
Bill Miller
Savannah, GA
Barbara Raisner
West Hartford, CT
Gold Rush Pairs Flight 3
Allen Barber
Andover, MA
Howard Abrams
Burlington, MA
Afternoon 299er Pairs Flight A & B
Frank Falvey
Franklin, MA
Nancy Dowd
Norfolk, MA
Afternoon 299er Pairs Flight C
Danielle Granath
Norwalk, CT
Ola Rech
Darien, CT
Flanking I/N Director Susan Miguel
Single-Session Swiss Flight A & B
Barbara Murphy
Newton, MA
Stephen Gladyszak
Chelsea, MA
Elayne Kadis
Brookline, MA
Kenneth Kadis
Brookline, MA
Single-Session Swiss Flight C
Dave Poole
Wayland, MA
Bill Finch
Wayland, MA
Mark Throop
Framingham, MA
Eric Throop
Framingham, MA
Thu-Fri Knockout Bracket 1
Gillian Miniter
New York, NY
Joe Grue
New York, NY
Zach Grossack
Newton, MA
Adam Grossack
Newton, MA
Thu-Fri Knockout Bracket 2
Greg Klinker
Tiverton, RI
Steve Myerson
Portsmouth, RI
Eva Landy
Barrington, Ri
  Kathleen Kenney
Dennis Port, MA
(not in photo)
Thu-Fri Knockout Bracket 3
Peter Clay
Wellesley, MA
Florine Schoen
Natick, MA
Paul Durda
Needham, MA
  Paul Harris
Waltham, MA
(not in photo)
Thu-Fri Knockout Bracket 4
Connie Sweeney
New Bedford, MA
Bernie Bendiksen
New Bedford, MA
Mike McDonald
North Dartmouth, MA
Tom Floyd
N Stonington, CT
Thu-Fri Knockout Bracket 5
Parul Jain
Wellesley, MA
Leon Yu
Syosset, NY
Jonathan Baumel
Wilmington, DE
Oosman Bashir
New Haven, CT
Thu-Fri Knockout Bracket 6
Carol Fountain
Chelmsford, MA
Muggsie Rocco
Carlisle, MA
Pam Jerskey
Wellesley, MA
Ron Williams
Wellesley, MA